Lato w Białce Tatrzańskiej

Dla wielu osób zamierzających spędzić lato w Białce Tatrzańskiej, przyjazd w to miejsce będzie utożsamiał się z przesiadywaniem w basenach termalnych i pobytem w hotelu oferującym luksusowy nocleg. Jest to oczywiście tylko jedna z główniejszych atrakcji turystycznych Białki, ale na pewno nie jedyna...

Osoby przybywające do Białki w okresie letnim, pobyt swój mogą spędzać również na pieszych i rowerowych wycieczkach oraz wspinaczce górskiej na znajdujące się w pobliżu szczyty. Niezwykle duże bogactwo tutejszej fauny i flory będzie zachęcały do bliższych jak i dalszych wycieczek.

Coś na ząb

Doskonale przygotowana baza turystyczna zapewni po powrocie wygodne noclegi w Białce Tatrzańskiej, dzięki którym nasz pobyt w tym miejscu będzie z całą pewnością jak najbardziej udany. Smaczne potrawy regionalnej kuchni plus doskonale przygotowane i o wysokim standardzie użytkowym noclegi w górach pozwolą nam na niczym niezmącone cieszenie się z przyjazdu w to miejsce.

lato w białce tatrzańskiej

Aktywny wypoczynek

Krystalicznie czysta woda tutejszej rzeczki zachęca do kąpieli, plażowania i łowienia ryb. Dużym powodzeniem pośród turystów ceniących sobie aktywny wypoczynek cieszą się spływy kajakowe o różnym stopniu trudności. W zdecydowanej większości biegu, rzeka Białka zachowała swój naturalny nurt i typowo górski charakter stając się niejako doskonałym miejscem do zdobywania doświadczenia przez osoby, które po raz pierwszy zamierzają wyruszyć na górski spływ kajakowy.

lato w białce tatrzańskiej

Zarówno aktywny wypoczynek jak i wygodny i dobrze przygotowany nocleg plus ciekawe atrakcje tego miejsca gwarantują każdemu turyście moc niezapomnianych wrażeń i prawdziwą przygodę życia.