Promocja na marzec 2023 rok!

Pożegnaj zimę w najpiękniejszym miejscu na Podhalu! Już dziś możesz skorzystać z RABATU 10%! Zarezerwuj pobyt w Grand Tatry na marzec, a otrzymasz zniżkę.

Rabaty i promocje na atrakcje w Białce Tatrzańskiej

Wybierając Grand Tatry, zyskujesz wyjątkowe zniżki i promocje, które otrzymaliśmy wyłącznie dla naszych Gości. Dzięki uprzejmości firm z którymi współpracujemy, Goście Grand Tatry mogą liczyć na atrakcyjne oferty i usługi. Ponżej znajdziesz listę naszych partnerów. Poczuj się wyjątkowo i korzystaj z zimowych i letnich atrakcji Podhala płacąc mniej lub otrzymując korzystniejszą ofertę!

 • Logo Schronisko Bukowina

  Wyborna kuchnia w Schronisku Bukowna 10% taniej dla Gości Grand Tatry.

  Schronisko Bukowina to restauracja znajdująca się w Bukowinie Tatrzańskiej. W menu znajdziecie wybitne połączenia smaków, obłędne desery, burgery a nawet tradycyjną góralską kwaśnicę.

  Sprawdźcie sami z naszą specjalną zniżką

 • Logo Termy Bania

  10% zniżki na wejście do Termy Bania! Kup bilet na Termy Bania w recepcji Grand Tatry ze specjalnym rabatem dla naszych gości!

  Termy Bania to miejsce relaksu dla ciała i duszy! Baseny z wodą termalną, Saunarium i SPA sprawią, że odnajdziesz tutaj spokój i harmonię a także skorzystasz z rewelacyjnych atrakcji wodnych.

  Posiadamy w sprzedaży również bilety promocyjne!

 • Logo Goracy Potok

  Gorący Potok tanej o 20% - odbierz bon rabatowy recepcji Grand Tatry i korzystaj z gorących wód taniej!

  Gorący Potok to jeden z najnowszych obieków z basenami termalnymi na Podhalu. Skorzystaj z wielu atrakcji jakie oferuje kompleks!
  www.goracypotok.pl

 • Logo Termy Bukovina

  Bez kolejki na Termy Bukovina! Aby otrzymać taki bilet - kup go w recepcji Grand Tatry.

  Termy Bukovina to luksusowy kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny. Baseny zewnętrzne i wewnętrzne z naturalną wodą termalną, zjeżdżalnie i strefa saun zapewnią Państwu doskonały relaks.

 • Logo Termy Bukovina

  10%, 20%, a nawet 30% rabatu z Kartą Tatrzańską!

  Karta Tatrzańska dostępna jest dla wszystkich naszych Gości i pozwala na korzystanie z wielu zniżek w miejscach, które przystąpiły do programu. Wykaz miejsc dostępny na stronie http://www.kartatatrzanska.pl/atrakcje

 • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Łaś

  10% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w wypożyczalni Łaś tuż pod Kotelnicą! Wyłącznie dla Gości Grand Tatry z kartą otrzymaną w recepcji.

  Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Łaś znajduje się tuż pod dolną stacją wyciągu narciarskiego Kotelnica. Zarówno dzieci jak i dorośli znajdą tutaj sprzęt najwyższej jakości. Zobacz więcej...

 • Logo Rabkoland

  Park Rozrywki RABKOLAND taniej o 10%! Specjalnie dla naszych gości! Kup bliety i skorzystaj ze specjalnej zniżki!

  Zabierz całą rodzinę i baw się w najlepsze w Góralskiej Dżungli, Farmie Cioci Maryni, Dolinie Trzmiela, a nawet... w Wiosce Wikingów! Zobacz, co jeszcze skrywa to magiczne miejsce: rabkoland.pl

 • Logo American Dreams

  10% rabatu na wszystkie usługi oferowane w Centrum zdrowia i urody American Dreams. Rabat wyłącznie dla Gości Grand Tatry.

  American Dreams health & beauty - to Centrum zdrowia i urody na Podhalu. Jeden z najnowszych obiektów tego typu w regionie, profesjonalne podejście do klienta i wykwalifikowana kadra specjalistów to główne zalety tego miejsca.

 • Logo MyBike.city

  10% rabatu na wypożyczenie dowolnego roweru w MyBike.city w Nowy Targu.

  My Bike - to wypożyczalnia rowerów, która w swojej ofercie posiada najpopularniejsze rodzaje dwukołowców. Rowery na szosę, w teren czy też dla dzieci, to tylko niektóre z nich.

 • LogoInfoturystyka

  Zapraszamy do odwiedzenia

  Infoturystyka.pl to portal turystyczny, na którym znajdziesz naszą wizytówkę. Kliknij i zobacz teraz!