Beztroskie ferie zimowe na nartach - odpocznij od obowiązków!

Zbliżają się ferie zimowe, a więc czas, w którym możesz porzucić natłok codziennych obowiązków szkolnych i poświęcić się swoim pasjom.

W tym czasie warto pomyśleć również o aktywności fizycznej, która nie tylko naładuje Twoje baterie na kolejne półrocze, ale korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie. Idealnym pomysłem są ferie w Białce Tatrzańskiej. Czekają na Ciebie m.in. trasy zjazdowe o różnej trudności, lodowiska, snow parki.

Ferie zimowe na Podhalu

Ferie zimowe w górach to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, zrelaksowania się z dala od obowiązków, ale przede wszystkim do podszkolenia swoich umiejętności narciarskich. Czekają na Ciebie także śnieżne atrakcje czy lodowiska. Coraz większą popularność zyskują również narty biegowe. W Białce Tatrzańskiej do dyspozycji masz kilkanaście profesjonalnych tras biegowych. Jest to idealna okazja do wypróbowania czegoś nowego. Po całodniowym szaleństwie na stoku możesz skorzystać z basenów termalnych oraz wykorzystać otrzymane od nas rabaty na atrakcje w Białce Tatrzańskiej.

Beztroski czas w górach

Ferie w Białce Tatrzańskiej.Zobacz co jeszcze czeka na Ciebie? Kompleks wyciągów, na którym spróbować swoich sił mogą nawet początkujący narciarze. Narty na Bani są idealnym miejscem dla najmłodszych oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami. Wielbicielom zarówno zabawy, jak i odpoczynku, polecamy kompleks basenów termalnych Terma Bania znajdujący się w odległości 500 m od hotelu. Czekają na Ciebie wodne atrakcje, zjeżdżalnie, sauny czy strefa wyciszenia z hydromasażami. Idealną alternatywą dla nart jest jazda na łyżwach. Czekają na Ciebie aż 2 tafle o łącznej powierzchni 1000 metrów kwadratowych. W niedalekiej odległości od hotelu znajdują się warte odwiedzenia zabytki, m.in. Zamek Czorsztyński, Zamek Dunajec. Pobyt w Białce Tatrzańskiej jest również okazją do wzięcia udziału w góralskim kuligu.