• Klimatyzacja
  • Sprzęt multimedialny
  • Wi Fi
  • max 100 os
  • 140 m2

NAJLEPSZE MIEJSCE DLA TWOJEJ FIRMY

Szukasz idealnego miejsca, które spełni potrzeby Twojej firmy? Wybierz Grand Tatry w Białce Tatrzańskiej, gdzie zorganizujesz perfekcyjne szkolenie, konferencje, spotkanie z biznesowym partnerem lub wyjazd integracyjny. Oferujemy profesjonalną obsługę, dbałość o szczegóły oraz doskonałą lokalizację tuż pod wyciągiem Kotelnica i basenami termalnymi.

Nasza sala konferencyjna to miejsce dla 100 osób. Oferujemy całodzienne wyżywienie a także możliwość organizacji dodatkowych imprez. Białka Tatrzańska to idealne miejsce abyś mógł zaprezentować swoja firmę z najlepszej strony!

Pokoje

Pokoje

Resta

Resta

Obiekt

Obiekt

Konferencje

Konferencje

Otoczenie

Otoczenie

Otoczenie 2

Otoczenie 2

Oferta biznesowa

Pełna obsługa

Nasza obsługa czuwa nad profesjonalnym przebiegiem Twojego wydarzenia biznesowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomagamy również w organizacji niezapomnianych imprez integracyjnych w górach.

Wyborne menu

Gościom biznesowym proponujemy całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe w ciągu dnia a także możliwość dostosowania menu do wymagań gości. Na życzenie gości, możemy zorganizować góralskie posiady.

Dla Twojej firmy

Grand Tatry to idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji, kongresu, wykładów, lub prezentacji Twojej firmy. Zaprezentuj się najlepiej jak to możliwe, wybierając nocleg z wyżywieniem w Białce Tatrzańskiej.

Profesjonalizm

Naszą salę możemy zaaranżować zgodnie z wybranym przez Ciebie układem. Oferujemy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, rzutnik lub flipchart z pisakami. Sala jest klimatyzowana i ma wygodne wyjście na zewnątrz.

Pobierz rzut sal konferencyjnych w pliku pdf

Skontaktuj się z nami Służymy fachową pomocą

tel: 18 26 545 45